English-VersionWersja-polskaChile-VersionRussianDeutsch

Firma posiada ISO 9001:2008 

 

LAUREAT GREENEVO 2014

Znamy już wyniki tegorocznej, V edycji Konkursu GreenEvo. Spośród 20 firm oferujących ekologiczne technologie nagrodzono 14 przedsiębiorstw. Wśród zwycięskich rozwiązań znalazły się m.in. opracowana przez naszą firmę technologia zabezpieczania przed wtórnym pyleniem celluguard®.GreenEvo to autorski projekt Ministerstwa Środowiska, którego celem jest promocja polskich, zielonych technologii na zagranicznych rynkach oraz wspieranie ich eksportu. 1 kwietnia br. Kapituła konkursu, złożona m.in. z przedstawicieli biznesu i instytucji rządowych, pod przewodnictwem wiceministra środowiska Marcina Korolca, zakwalifikowała do dalszego etapu programu 20 innowacyjnych technologii środowiskowych. Następnie, zostały one poddane szczegółowej weryfikacji. W jej wyniku, 17 czerwca, Kapituła wyłoniła 14 laureatów (lista laureatów – zobacz tutaj).

- 14 innowacyjnych technologii powiększyło portfolio laureatów GreenEvo, dołączając tym samym do grona firm, które pomagają rozwiązywać problemy środowiskowe w Polsce i na świecie najlepszymi dostępnymi technologiami – komentuje minister Korolec.

Co daje tytuł laureata?

Udział w GreenEvo to liczne korzyści dla przedsiębiorców. Tytuł laureata wiąże się m.in. z możliwością uczestnictwa w misjach gospodarczych wraz z przedstawicielami polskiego rządu. Zwycięzcy mogą także skorzystać ze wsparcia instytucji rządowych na całym świecie, szerokiej oferty szkoleniowej, prezentacji technologii w wielojęzycznym katalogu dystrybuowanym w wielu krajach oraz produkcji indywidualnych filmów o oferowanych technologiach.

- O wartości GreenEvo najlepiej świadczą osiągnięcia dotychczasowych firm - laureatów. To m.in. wzrost wartości ich obrotów o ponad 35% i eksportu o ponad 50% - dodaje minister Korolec.  

O GreenEvo

GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii to projekt Ministerstwa Środowiska przygotowany z myślą o międzynarodowym transferze polskich, zielonych rozwiązań wprost na rynki zagraniczne. W trakcie czterech dotychczasowych edycji przedsięwzięcia udało się wyselekcjonować 48 sprawdzonych laureatów. Promowali oni swoje rozwiązania niemal na całym świecie, m.in.: w Chinach, Indiach, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Rosji. Wielu z nich udało się nawiązać kontakty handlowe, które zakończyły się podpisaniem umów sprzedaży rozwiązań technologicznych zagranicznym partnerom.

Źródło: Ministerstwo Środowiska

Więcej o GreenEvo na http://www.greenevo.gov.pl

GreenEvo na stronach Ministerstwa Środowiska:

OSTATNIE REALIZACJE

NOMINACJA 2014

Dustergent przeciwpyleniowy celluguard® został jedynym, polskim nominowanym w kategorii produkt do Europejskiej Nagrody Biznes dla Środowiska 2014. więcej >>>

 

ISO 9001:2008

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 przyznany przez United Registrar of Systems.


 

NASI KLIENCI

Copyright © AGATA - celluguard® to pewna i skuteczna ochrona przed pyleniem 1986 - 2017

Made by AGATA