English-VersionWersja-polskaChile-VersionRussianDeutsch

Firma posiada ISO 9001:2008 

 

  • celluguard® to pewna i skuteczna ochrona przed wtórnym pyleniem.
  • Nasze usługi z zastosowaniem celluguard® gwarantują zdrowe i świeże powietrze.
  • celluguard® zabezpiecza pylące hałdy, składowiska popiołów, kopalnie.
  • celluguard® chroni przed pyłem piaskowym instalacje solarne.
  • DUST DRONE SYSTEM - Nowoczesne Platformy Kontroli pylenia z powietrza

AGATA na COP-23 w Bonn

COP-23 BONNMamy zaszczyt poinformować, że nasza firma jest uczestnikiem komponentu gospodarczego na marginesie konferencji klimatycznej COP-23 w Bonn. Firma nasza promuje Polskę jako kraj posiadający potencjał w zakresie międzynarodowego transferu zielonych technologii oraz aktywnie włączający się w międzynarodowe działania na rzecz ochrony powietrza i klimatu.

Doing Green Business Together

Publikacja zawiera szereg użytecznych dla zagranicznego czytelnika informacji nt. zaangażowania Polski w unijną i międzynarodową politykę klimatyczną, instrumentów wsparcia i promocji eksportu oraz polskiej pomocy rozwojowej. Poczesne miejsce zajmuje almanach przedsiębiorstw oferujących zielone technologie. Nasza technologia celluguard jako jedyna technologia tego typu należąca do grupy BAT (Best Available Technology) zostanie zaprezentowana przy pełnym wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, które promuje najlepsze dostępne technologie, mających realny wpływ na ratowanie klimatu w sektorze zielonych technologii.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w w/w konferencji w dniu 13-14 listopada 2017 oraz pobrania poniższej publikacji. "Bonn voyage"!

Pobierz publikację - Almanach Polskich Zielonych Technologii >>>
(Publikacja w wersji angielskiej przygotowana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.)Nasza firma jest zawsze blisko wszystkim wydarzeniom związanym z ochroną powietrza i kontroli smogu.

KONTAKT Z EKSPERTAMI

W celu otrzymania szerszych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami firmy AGATA:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefon: +48 320-22-70
  • Pobierz publikację - Almanach Polskich Zielonych Technologii >>>
  • http://www.cop-23.org

OSTATNIE REALIZACJE

NOMINACJA 2014

Dustergent przeciwpyleniowy celluguard® został jedynym, polskim nominowanym w kategorii produkt do Europejskiej Nagrody Biznes dla Środowiska 2014. więcej >>>

 

ISO 9001:2008

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 przyznany przez United Registrar of Systems.


 

NASI KLIENCI

Copyright © AGATA - celluguard® to pewna i skuteczna ochrona przed pyleniem 1986 - 2017

Made by AGATA