English-VersionWersja-polskaChile-VersionRussianDeutsch

Firma posiada ISO 9001:2008 

 

  • celluguard® to pewna i skuteczna ochrona przed wtórnym pyleniem.
  • Nasze usługi z zastosowaniem celluguard® gwarantują zdrowe i świeże powietrze.
  • celluguard® zabezpiecza pylące hałdy, składowiska popiołów, kopalnie.
  • celluguard® chroni przed pyłem piaskowym instalacje solarne.
  • DUST DRONE SYSTEM - Nowoczesne Platformy Kontroli pylenia z powietrza

AGATA W NEW DELHI

W dniach 20-22 maja odbyły się w New Delhi targi Smart Cities India 2015. Jako wystawca uczestniczyła w nich firma AGATA. Podczas trzech dni przedstawiciele firm odbyli wiele spotkań B2B, podczas których mieli okazję do wymiany doświadczeń z lokalnymi przedstawicielami biznesu, zapoznać się z ich problemami i zapotrzebowaniem na ekologiczne rozwiązania. Polskie stoisko na targach odwiedził Ambasador RP w Indiach Pan Tomasz Łukaszuk.

Drugiego dnia targów odbyła się sesja India Smart Cities Cooperation i European Case Studies organizowane orze EBTC w której prelegentem był Krzysztof Bolesta, Doradca Ministra w Ministerstwie Środowiska.

Ostatniego dnia odbyło się Seminarium GreenEvo, które cieszyło się dużym powodzeniem wśród odwiedzających targi. Przez cały czas trwania misji naszej delegacji towarzyszyli przedstawiciele Ambasady RP w New Delhi..

Więcej prasowych informacji i zdjęć:

 

 

OSTATNIE REALIZACJE

NOMINACJA 2014

Dustergent przeciwpyleniowy celluguard® został jedynym, polskim nominowanym w kategorii produkt do Europejskiej Nagrody Biznes dla Środowiska 2014. więcej >>>

 

ISO 9001:2008

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 przyznany przez United Registrar of Systems.


 

NASI KLIENCI

Copyright © AGATA - celluguard® to pewna i skuteczna ochrona przed pyleniem 1986 - 2017

Made by AGATA